Bekijk werkzaamheden vaarwegen in Weerribben-Wieden voor bestrijding invasieve waterplanten

Gepubliceerd op

Wij zijn aan het werk in en rond Nationaal Park Weerribben-Wieden deze zomer en dit najaar. Hier bestrijden we de overlast van invasieve waterplanten om de natuur te beschermen en het gebied bevaarbaar te houden.

Op deze interactieve kaartVerwijst naar een andere website kunt u zien welke waterwegen tijdelijk gesloten zijn. Deze locaties staan aangegeven met rode lijnen en data. Zo ziet u waar en wanneer een waterweg is afgesloten. Klik voor aanvullende informatie op de rode lijn.

Disclaimer

Let op: de planning kan afwijken door weersomstandigheden of andere onvoorziene omstandigheden. Controleer daarom altijd voor het vertrek de laatste informatie.

Meer informatie

Wilt u meer weten over de overlast en bestrijding van invasieve exotische waterplanten? En wat u zelf kunt doen? Bekijk onze pagina hierover.

Smalle vaart in Weerribben-Wieden in de zomer met in het water lelieblad en andere waterplanten en een zwaan. Op de rechter oever veel diverse planten. Op de achtergrond groene loofbomen.