Overzicht van de burgemeesters in Overijssel

Een overzicht van de burgemeesters van de gemeenten in de provincie Overijssel.

Scroll onderstaande tabel om meer te zien
Naam gemeente Naam burgemeester Datum benoeming
Almelo Mevrouw drs. M.M. van 't Veld (waarnemend) 01-11-2023
Borne De heer drs. J.H.R. Pierik 28-01-2020
Dalfsen Mevrouw drs. E. van Lente 14-01-2019
Deventer De heer drs. R.C. K├Ânig 06-06-2019
Dinkelland De heer J.G.J. Joosten 09-01-2018
Enschede De heer ir. R.W. Bleker 01-02-2022 
Haaksbergen De heer mr. drs. R.G. Welten 17-04-2019
Hardenberg De heer drs. ing. M.W. Offinga MBM 25-09-2020
Hellendoorn De heer J.J. Eijbersen MBA 20-12-2021
Hengelo De heer drs. S.W.J.G. Schelberg 01-10-2012
Hof van Twente Mevrouw drs. H.A.M. Nauta-van Moorsel MPM 15-05-2013
Kampen De heer S. de Rouwe 01-10-2021
Losser De heer G.J. Kok
(waarnemend)
07-02-2024
Oldenzaal De heer drs. P.G. Welman  17-12-2018 
Olst-Wijhe Mevrouw mr. S.A.E. Poepjes 27-02-2024
Ommen De heer mr. drs. J.M. Vroomen 18-12-2017
Raalte De heer A.C. Hofland (waarnemend) 17-07-2023
Rijssen-Holten De heer drs. J.C.R. van Houdt 09-03-2023
Staphorst De heer J. ten Kate 28-05-2021
Steenwijkerland De heer J.H. Bats 14-09-2017
Tubbergen De heer drs. A.H. Postma 28-09-2023
Twenterand De heer mr. J.C.F. Broekhuizen 18-09-2020
Wierden Mevrouw D.J. Tigchelaar-van Oene 17-06-2019
Zwartewaterland De heer ing. E.J. Bilder  14-01-2011
Zwolle De heer P.H. Snijders 16-09-2019