Overzicht van de Burgemeesters in Overijssel

Gepubliceerd op 22 december 2021

Gemeente Almelo

Burgemeester:
De heer A.J. Gerritsen

Benoemingsdatum: 27-09-2016
Politieke partij: VVD

Gemeente Borne

Burgemeester:
Drs. J.H.R. Pierik

Benoemingsdatum: 28-01-2020
Politieke partij: PvdA

Gemeente Dalfsen

Burgemeester: 
Mevrouw drs. E. van Lente

Benoemingsdatum: 14-01-2019
Politieke partij: PvdA

Gemeente Deventer

Burgemeester:
De heer drs. R.C. König

Benoemingsdatum: 06-06-2019
Politieke partij: D66

Gemeente Dinkelland

Burgemeester:
De heer J.G.J. Joosten

Benoemingsdatum: 09-01-2018
Politieke partij: VVD

Gemeente Enschede

Burgemeester (waarnemend):
Drs. Th.J.F.M. Bovens

Met ingang van: 02-10-2021
Politieke partij: CDA

Gemeente Haaksbergen

Burgemeester:
De heer mr. drs. R.G. Welten

Benoemingsdatum: 17-04-2019
Politieke partij: CDA

Gemeente Hardenberg

Burgemeester:
De heer drs. ing. M.W. Offinga MBM

Benoemingsdatum: 25-09-2020
Politieke partij: CDA

Gemeente Hellendoorn

Burgemeester:
De heer J.J. Eijbersen MBA

Benoemingsdatum: 20-12-2021
Politieke partij: VVD

Gemeente Hengelo

Burgemeester:
De heer drs. S.W.J.G. Schelberg

Benoemingsdatum: 01-10-2012
Politieke partij: VVD

Gemeente Hof van Twente

Burgemeester:
Mevrouw drs. H.A.M. Nauta- van Moorsel MPM

Benoemingsdatum: 15-05-2013
Politieke partij: CDA

Gemeente Kampen

Burgemeester:
De heer S. de Rouwe

Benoemingsdatum: 01-10-2021
Politieke partij: CDA

Gemeente Losser

Burgemeester:
Mevrouw ir. C.A.M. Kroon (tijdelijk niet werkzaam)

Benoemingsdatum: 07-02-2018
Politieke partij: VVD

Burgemeester (waarnemend):
De heer G.J. Kok MDR

Met ingang van: 16-11-2021
Politieke partij: VVD

Gemeente Oldenzaal

Burgemeester:
De heer drs. P.G. Welman

Benoemingsdatum: 17-12-2018
Politieke partij: CDA

Gemeente Olst-Wijhe

Burgemeester:
De heer A.G.J. Strien

Benoemingsdatum: 01-09-2007
Politieke partij: CDA

Gemeente Ommen

Burgemeester:
De heer mr. drs. J.M. Vroomen

Benoemingsdatum: 18-12-2017
Politieke partij: CDA

Gemeente Raalte

Burgemeester:
De heer drs. M.P. Dadema

Benoemingsdatum: 15-12-2014
Politieke partij: GroenLinks

Gemeente Rijssen-Holten

Burgemeester:
De heer A.C. Hofland

Benoemingsdatum: 01-06-2010
Politieke partij: CDA

Gemeente Staphorst

Burgemeester: J. ten Kate

Benoemingsdatum: 28-05-2021

Politieke partij: geen

Gemeente Steenwijkerland

Burgemeester:
De heer J.H. Bats MPM

Benoemingsdatum: 14-09-2017
Politieke partij: VVD

Gemeente Tubbergen

Burgemeester:
Mevrouw W.A.M. Haverkamp-Wenker (tijdelijk niet werkzaam)

Benoemingsdatum: 09-01-2017
Politieke partij: geen

Burgemeester (waarnemend):
Mevrouw J.H.M. Hermans-Vloedbeld

Met ingang van: 04-10-2021
Politieke partij: VVD

Gemeente Twenterand

Burgemeester:
De heer mr. J.C.F. Broekhuizen

Benoemingsdatum: 18-09-2020
Politieke partij: CDA

Gemeente Wierden

Burgemeester:
Mevrouw D.J. Tigchelaar-van Oene

Benoemingsdatum: 17-06-2019
Politieke partij: VVD

Gemeente Zwartewaterland

Burgemeester:
De heer ing. E.J. Bilder

Benoemingsdatum: 14-01-2011
Politieke partij: CDA

Gemeente Zwolle

Burgemeester:
De heer P.H. Snijders

Benoemingsdatum: 16-09-2019
Politieke partij: VVD