Handige adressen en websites Archeologie

Gepubliceerd op 5 augustus 2019

Op deze pagina vindt u adresgegevens en websites met betrekking tot archeologie.

Overijssel algemeen

Regio-archeologen Overijssel
Mevrouw drs. Marijke Nieuwenhuis, e-mail: mnieuwenhuis@oversticht.nl
De heer Albert Vissinga, e-mail: avissinga@oversticht.nl
De regioarcheologen zijn werkzaam bij Het Oversticht: Het Oversticht, Postbus 531, 8000 AM Zwolle. Telefoon: 038 421 32 57. www.oversticht.nl

Provinciaal Archeoloog Overijssel, mevrouw drs. Suzanne Wentink, e-mail: swentink@oversticht.nl, bereikbaar via Het Oversticht, Postbus 531, 8000 AM Zwolle, telefoon: 038 421 32 57

Provinciaal Depot voor Bodemvondsten Overijssel
Vondstmeldingen, aanleveringen, bruiklenen voor exposities
Adres: Bergpoortstraat 191-193, 7411 CV Deventer, telefoonnummer 0570 64 41 73. E-mail: archeologisch.depot@oversticht.nl en/of judithjansen@oversticht.nl. www.overijssel.nl/depot

Het Oversticht
(onder andere provinciaal archeoloog, regio-archeologen, steunpunt archeologie). Postbus 531, 8000 AM Zwolle. Telefoon: 038 421 32 57. www.oversticht.nl

Archeologie en depot gemeente Deventer
Bezoekadres: Bergpoortstraat 191, 7411 CV Deventer. Postadres: Postbus 5000, 7400 GC Deventer. Telefoon: 0570 67 11 55.

Gemeentelijk archeoloog: de heer drs. B. Vermeulen. E-mail: b.vermeulen@deventer.nl

Archeologie en depot gemeente Kampen
Sector Stadsontwikkeling, Afd. B&W, de heer drs. A. Jager.
Adres: Postbus 5009, 8260 GA Kampen. Telefoon: 038 332 03 49. E-mail: a.jager@kampen.nl

Archeologie en depot gemeente Zwolle
Adres: Veemarkt 38, 8011 AJ, Zwolle. Telefoon: 038 421 30 30, e-mail: archeologie@zwolle.nl

Gemeentelijk archeoloog: de heer dr. H. Clevis, e-mail: mailto:archeologie.spa@wxs.nl

Archeologische werkgroepen in Overijssel

AWN afdeling 18: Zuid Salland, IJsselstreek en Oost Veluwe
Contactpersoon: Jan Kleinen, secretaris. E-mail: j.kleinen@hetnet.nl

AWN afdeling 19, Twente
Contactpersoon: Ben Klein Nagelvoort. E-mail: benkl1957@gmail.com

AWN afdeling 20: IJsseldelta-Vechtstreek
Contactpersoon: F.J. Spijk. Generaal Eisenhowerlaan 55, 7951 AW Staphorst. Telefoon: 0522 46 16 84. E-mail: f.spijk@planet.nl

Werkgroep Archeologie Almelo
Contactpersoon: Albert Eshuis, p.a. Stadsmuseum Almelo Korte Prinsenstraat 2, 7607 JB Almelo. E-mail: info@stadsmuseumalmelo.nl.
www.stadsmuseumalmelo.nl

ACO
Archeologische Club Oldenzaal, Neptunusstraat 16, 7521 WD Enschede