CDA

Gepubliceerd op 3 mei 2018

Hieronder ziet u de contactgegevens van de Statenleden van de CDA-fractie in Provinciale Staten van Overijssel. U kunt de website van de fractie raadplegen op http://www.cdaoverijssel.nl/.

M.J.B.B. Reesink (Martin)

Martin Reesink

Fractievoorzitter

Telefoon: 074 2663156
E-mail: martin.reesink@gmail.com
Adres: Oude Deurningerweg 20, 7623 KC Borne

Nevenfuncties (pdf, 31 kB)

B.M.J. Eshuis (Ben)

Ben Eshuis

Telefoon: 06 27591381
E-mail: eshuisben@gmail.com
Adres: Vorgerstraat 5, 7496 AT Hengevelde

Nevenfuncties (pdf, 59 kB)

H. Meulink (Henk)

Henk Meulink

Telefoon: 06 50520002
E-mail: henk@meulink.eu
Adres: Floralaan 132, 7772 MZ Hardenberg

Nevenfuncties (pdf, 44 kB)

J. Piksen (Jeroen)

Jeroen Piksen

Telefoon: 06 22267257
E-mail: jeroenpiksen@gmail.com
Adres: Pastoor Rientjesstraat 37, 7447 GE Hellendoorn

Nevenfuncties (pdf, 63 kB)

S. Faal-Takak (Susan)

Susan Faal-Takak

Telefoon: 06 26467632
E-mail: stakak@hotmail.com
Adres: Speenkruid 14, 7463 EK Rijssen

Nevenfuncties (pdf, 44 kB)

B.G.J.H. Rutten (Bouwien)

Bouwien Rutten

Telefoon: 06 20589037
E-mail: b.rutten@bgjh.nl
Postadres: Luttenbergstraat 2, 8012 EE Zwolle

Nevenfuncties (pdf, 46 kB)

M.F.M. Kleinsman (Moniek)

Moniek Kleinsman

Telefoon: 06 12078085
E-mail: moniek@moniekkleinsman.nl
Postadres: Luttenbergstraat 2, 8012 EE Zwolle

Nevenfuncties (pdf, 62 kB)

G. ter Denge (Gerda)

Gerda ter Denge

Telefoon: 06 12971933
E-mail: terdengealards@gmail.com
Adres: Snippertweg 1a, 7582 PC Losser

Nevenfuncties (pdf, 57 kB)

C. Schrijver (Christiaan)

Christiaan Schrijver

Telefoon: 06 13369795
E-mail: christiaan.schrijver@gmail.com
Adres: Koeweide 4, 8266 LC Kampen

Nevenfuncties (pdf, 44 kB)

M. van der Vegte (Marco)

Marco van der Vegte

Telefoon: 06 28936069
E-mail: marcovandervegte@gmail.com
Adres: Nieuwe Wetering 30, 8294 PC Mastenbroek

Nevenfuncties (pdf, 45 kB)

L.M.M. van Moorsel (Bart)

Bart van Moorsel

Telefoon: 06 52802995
E-mail: lmmvanmoorsel@gmail.com
Adres: Rietveldstraat 25, 7425 EK Deventer

Nevenfuncties (pdf, 44 kB)